Mladší žáci
Hlavní trenér: Libor Novotný
Asistenti trenéra: Martin Dušek
Tomáš Pačan
Výsledky utkání - podzim 2020
11. kolo
29.09.2020 17:00 Staré Sedlo - Chodov 3 : 9
branky Spartaku: Šandor Marián 3, Matějček Filip Lucas 3, Chaloupek Patrik 2, Kabele Martin
1. kolo
05.09.2020 10:30 Chodov - Král.Poříčí 6 : 6 (PK-3:4)
branky Spartaku: Ševc Adam 3, Horák Šimon 2, Matějček Filip Lucas
2. kolo
11.09.2020 17:00 Drmoul/Kynžvart B - Chodov 0 : 8
branky Spartaku: Matějček Filip Lucas 5, Horák Šimon 2, Demeter Adam
3. kolo
07.10.2020 17:00 Chodov - Vintířov 30 : 0
branky Spartaku: Matějček Filip Lucas 5, Šandor Marián 5, Pačan Tomáš 3, Demeter Adam 3, Novotný David 3, Potzl Patrik 2, Kabele Martin 2, Horák Šimon 2, Fiala Šimon 2, Plosca Jakub, Chaloupek Patrik, Cafourek Vladimír
4. kolo
25.09.2020 17:00 Citice/Krajková - Chodov 2 : 18
branky Spartaku: Šandor Marián 4, Presl Matěj 3, Kabele Martin 3, Matějček Filip Lucas 3, Pačan Tomáš 3, Plosca Jakub, Malina Jan
5. kolo
02.10.2020 17:00 Chodov - Kraslice/Jindřichovice 7 : 4
branky Spartaku: Matějček Filip Lucas 3, Horák Šimon, Plosca Jakub, Kabele Martin, Presl Matěj
6. kolo
09.10.2020 17:00 Kynšperk - Chodov 0 : 17
branky Spartaku: Matějček Filip Lucas 7, Kabele Martin 3, Presl Matěj 2, Horák Šimon 2, Fiala Šimon, Šandor Marián, Novotný David
Průběžná tabulka - podzim 2020
1 | Chodov | 7 | 6 | 0 | 1 | 95:15 | 19 |
2 | Kraslice/Jindřichovice | 7 | 6 | 0 | 1 | 55:22 | 18 |
3 | Král.Poříčí | 6 | 6 | 0 | 0 | 94:19 | 17 |
4 | Staré Sedlo | 6 | 4 | 0 | 2 | 59:25 | 12 |
5 | Drmoul/Kynžvart B | 8 | 4 | 0 | 4 | 55:52 | 12 |
6 | Aš B | 7 | 4 | 0 | 3 | 39:36 | 12 |
7 | Fr.Lázně | 7 | 3 | 0 | 4 | 36:28 | 9 |
8 | D.Rychnov/Březová | 7 | 3 | 0 | 4 | 38:42 | 9 |
9 | Kynšperk | 7 | 3 | 0 | 4 | 31:41 | 9 |
10 | Citice/Krajková | 7 | 1 | 0 | 6 | 18:57 | 3 |
11 | Hranice | 6 | 0 | 0 | 6 | 12:93 | 0 |
12 | Vintířov | 5 | 0 | 0 | 5 | 5:107 | 0 |
Zimní turnaj mladších žáků 2019/2020
U 13 - MLADŠÍ ŽÁCI - trenér Novotný Libor |
|||||||||
1. kolo Sportovní hala Chodov |
|||||||||
16.11.2019 |
|||||||||
Spartak Chodov |
: |
Olympie Hroznětín |
7:0 |
||||||
3x |
Matějček Filip |
|
|
|
|
|
|
|
|
2x |
Pötzl Patrik |
|
|||||||
|
Pačan Tomáš |
|
|||||||
|
Presl Matěj |
|
|||||||
Rozhodčí - Řáda Josef a Rod Jan |
|||||||||
Spartak Chodov |
: |
FK Staré Sedlo |
6:0 |
||||||
|
Matějček Filip |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pötzl Patrik |
|
|||||||
2x |
Pačan Tomáš |
|
|||||||
|
Presl Matěj |
|
|||||||
|
Ševc Adam |
|
|||||||
Rozhodčí - Řáda Josef a Rod Jan |
|||||||||
Spartak Chodov |
: |
Olympie Březová |
1:1 |
||||||
|
Hollatz Karel |
|
Macháček David |
|
|||||
Rozhodčí - Musil Jan a Kroft Vladimír |
|||||||||
2. kolo Sportovní hala F. Lázně |
|||||||||
24.11.2019 |
|||||||||
Sokol Drmoul |
: |
Spartak Chodov |
4:0 |
||||||
2x |
Bolek Tomáš |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bolek Filip |
|
|||||||
|
Dostál Jakub |
|
|||||||
Rozhodčí - Kozák Rudolf a Vošmik Václav |
|||||||||
Sokol D. Žandov |
: |
Spartak Chodov |
3:3 |
||||||
2x |
Kuvík David |
|
Matějček Filip |
|
|||||
|
Pohořalý Roman |
Presl Matěj |
|
||||||
|
Fiala Šimon |
|
|||||||
Rozhodčí - Kozák Rudolf a Vošmik Václav |
|||||||||
3. kolo Sportovní hala Lázně Kynžvart |
|||||||||
12.1.2020 |
|||||||||
Spartak Chodov |
: |
Loko K. Vary |
8:1 |
||||||
3x |
Matějček Filip |
|
Buriánek Jan |
|
|||||
2x |
Horák Šimon |
|
|||||||
|
Pačan Tomáš |
|
|||||||
|
Presl Matěj |
|
|||||||
|
Ševc Adam |
|
|||||||
Rozhodčí - Rod Jan a Kroft Vladimír |
|||||||||
Spartak Chodov |
: |
Jiskra Aš |
1:8 |
||||||
|
Matějček Filip |
|
Burda Vladimír |
2x |
|||||
|
Hradský Lukáš |
2x |
|||||||
|
Belovič Matěj |
|
|||||||
|
Mišin Alexandr |
|
|||||||
|
Pilař Vojtěch |
|
|||||||
|
Šimovič Filip |
|
|||||||
Rozhodčí - Rod Jan a Kroft Vladimír |
|||||||||
4. kolo Sportovní hala Lázně Kynžvart |
|||||||||
19.1.2020 |
|||||||||
Spartak Chodov |
: |
Baník K. Poříčí B |
5:1 |
||||||
2x |
Matějček Filip |
|
Fait Nicolas |
|
|||||
2x |
Voják Rudolf |
|
|||||||
|
Pötzl Patrik |
|
|||||||
Rozhodčí - Vošmik Václav a Kroft Vladimír |
|||||||||
Spartak Chodov |
: |
Spartak H. Slavkov |
3:2 |
||||||
2x |
Matějček Filip |
|
Girga Nicolas |
|
|||||
|
Voják Rudolf |
Venený František |
|
||||||
Rozhodčí - Vošmik Václav a Kroft Vladimír |
|||||||||
5. kolo Sportovní hala Loko Cheb |
|||||||||
9.2.2020 |
|||||||||
Baník K. Poříčí |
: |
Spartak Chodov |
5:1 |
||||||
3x |
Kováč Václav |
Matějček Filip |
|
||||||
2x |
Bečka Jan |
|
|||||||
|
Rozhodčí - Vošmik Václav a Rod Jan |
||||||||
Baník N. Sedlo |
: |
Spartak Chodov |
2:9 |
||||||
|
Piták Vojtěch |
Horák Šimon |
4x |
||||||
|
Tylka Tadeáš |
Matějček Filip |
3x |
||||||
|
Doležal Roman |
|
|||||||
|
Fiala Šimon |
|
|||||||
Rozhodčí - Vošmik Václav a Rod Jan |
|||||||||
Konečná tabulka |
|||||||||
Z |
V |
R |
P |
skore |
bodů |
||||
1 |
Jiskra Aš |
11 |
11 |
0 |
0 |
127 |
: |
15 |
33 |
2 |
Sokol Drmoul |
11 |
10 |
0 |
1 |
53 |
: |
18 |
30 |
3 |
Baník K. Poříčí |
11 |
8 |
1 |
2 |
47 |
: |
17 |
25 |
4 |
Sokol D. Žandov |
11 |
7 |
2 |
2 |
61 |
: |
32 |
23 |
5 |
Spartak Chodov |
11 |
6 |
2 |
3 |
44 |
: |
27 |
20 |
6 |
Olympie Březová |
11 |
6 |
1 |
4 |
45 |
: |
30 |
19 |
7 |
Spartak H. Slavkov |
11 |
4 |
0 |
7 |
27 |
: |
50 |
12 |
8 |
Baník K. Poříčí B |
11 |
3 |
2 |
6 |
15 |
: |
31 |
11 |
9 |
FK Staré Sedlo |
11 |
3 |
0 |
8 |
28 |
: |
47 |
9 |
10 |
Baník N. Sedlo |
11 |
2 |
1 |
8 |
18 |
: |
71 |
7 |
11 |
Loko K. Vary |
11 |
1 |
1 |
9 |
18 |
: |
66 |
4 |
12 |
Olympie Hroznětín |
11 |
0 |
0 |
11 |
9 |
: |
88 |
0 |
Nejlepší střelci Spartaku Chodov |
|||||||||
|
Matějček Filip |
17 gólů |
|||||||